O nás

Jsme digitální agentura a naše služby využívají zákazníci z České republiky, Slovenska a Německa. Designu a internetovým technologiím se velice aktivně věnujeme od roku 2006.

V současné době provozujeme několik webových projektů, např. NOTIF.cms - Redakční systém pro platformu Google App Engine.


Trochu podrobněji


2010 - 2015

V roce 2013 již tvoříme webové stránky výhradně na našem redakčním systému NOTIF.cms, který je provozován na platformě Google App Engine. Na podzim téhož roku spatřil světlo světa náš portál Bonza.cz

Od roku 2012 si hrajeme s responzivními weby. V tomto roce taky začínáme vyvíjet redakční systém založený na platformě Google App Engine.

V polovině roku 2011 spuštěn video portál pro město Brumov-Bylnice. Realizovali jsme instalaci linux serveru, zprovoznění kamer a jejich napojení na video portál (internetová prezentace s unikátním grafickým návrhem a moduly pro on-line video přenosy).

V roce 2010 začínáme realizovat projekt PERSPEKTIS21, který je spolu-financován z Norských fondů. Jedná se o e-learningový systém zaměřený na obnovitelné zdroje energie.

V první polovině roku 2010 spouštíme video portál pro město Slavičín. Jeho vyjímečnost spočívá ve způsobu komunikace s webkamerami a díky tomu je zajištěno bezproblémové zobrazení obrazu z kamer na většině zařízení.


do 2009

Z počátku tvoříme webové prezentace na redakčním systému Drupal, kupujeme první server a instalujeme na něj Debian GNU/Linux.

Začátkem roku 2009 přidáváme další server. Celková konektivita pro ČR je 200Mbps. V polovině roku 2009 vzniká společnost NOTIF s.r.o..

Překážky jsou ony obávané věci, které spatříte, když odvrátíte pohled od svého cíle.

Henry Ford