NOTIF.cms pro freelancery a agentury

NOTIF.cms pro každého

Na začátku byla vize

Vybudujeme redakční systém, který bude snadno ovladatelný, v základu bude obsahovat vše, co potřebují a vyžadují naši zákazníci a taky splní naše skromné požadavky: škálovatelnost, dostupnost, variabilitu, rozšířitelnost. A proto vznikl redakční systém pro Google App Engine.

Proč nepoužíváme Open Source?

Zkušenosti s Open Source redakčními systémy máme bohaté. Vždyť jsme vytvořili spousty webových stránek a stále i používáme redakční systémy Drupal, Wordpress, Silverstripe.

Chtělo to něco navíc

  • Maximální zabezpečení,
  • maximální dostupnost,
  • maximální variabilitu.

A to bohužel s Open Source redakčními systémy je někdy náročné, někdy příliš nákladné a dost často i neefektivní.

Vznikl NOTIF.cms

Redakční systém pro cloud platformu Google App Engine. Hledali jsme řešení u velkých a uznávaných společností v oboru. Zkusili jsme Microsoft AzureAmazon Web Services a Google Cloud. Vyhrála platforma Google App Engine. Chtěli jsme se zaměřit výhradně na vývoj produktu a starosti o servery, sítě, dostupnost necháváme na někom jiném. Navíc díky tomuto rozhodnutí si můžete redakční systém zakoupit a postavit na něm své podnikání.

Proč chtít redakční systém v cloudu?

Internet je globální, nezná téměř hranice států a lidé spolu komunikují napříč kontinenty. Proto i webhosting by se měl ubírat tímto směrem a věříme, že budoucnost je v cloud platformách.

Díky NOTIF.cms a platformě Google App Engine si snadno zvolíte, zda budou Vaše stránky umístěny v EU anebo USA (např. podle toho, kde máte více zákazníků), nahrajete si na web tolik dat, kolik jen budete potřebovat. Nezáleží na tom, zda ze začátku budete potřebovat několik málo MB (platíte jen za využitý prostor). Postupem času můžete data libovolně přidávat. Nejsou žádné limity. Taky se nemusíte obávat o dostupnost Vašich stránek. Ty zvládnou i miliony návštěv za jediný den. Platforma se přizpůsobuje Vaší návštěvnosti a automaticky přidává další, další, další, další, další a další servery (skutečně hodně serverů je k dispozici), aby se na Váš web dostali všichni návštěvníci, kteří po něm touží.

Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi je zodpovíme.

Více o redakčním systému se dozvíte na produktových stránkách NOTIF.cms.